Teslimat / İade Şartları

SİPARİŞ TESLİMAT

icgiyim18.com üzerinden verilen siparişlerde 0 TL kargo bedeli tahsil edilmektedir. Sipariş verme işlemi sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır.

Siparişilerinize ait kargolar Sürat Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Vermiş olduğunuz sipariş, ortalama 24-48 saat içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edildikten sonra ise ortalama 24-48 saat içinde kargo firmasınca il merkezlerine ulaştırılmaktadır. 

Siparişiniz Sürat Kargo tarafından 09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

Sipariş İptal

Lütfen siparişinizde iptal etmek istediğiniz ürünün, (iç giyim ürünlerinde iade yada değişim hijyenik kurallar ve kanunlar çerçevesinde yapılamamaktadır)

·         Sipariş Numarasını

·         Ürün Kodunu

·         İptal edilecek ürün adedini belirterek destek@icgiyim18.com e-posta adresine size ulaşabileceğimiz güncel telefon numarası ile birlikte iletiniz.

UYARI:  destek@icgiyim18.com adresinden yalnızca sipariş saati itibari ile 24 saat içerisinde bildirebileceğiniz iptal işlemleriniz gerçekleşecektir (Siparişinizin "kargo hazırlanmış" yada "kargoya teslim edilmiş" statüsünde olmaması şartı ile).

Tarafınıza ulaşmış olan siparişlerin iade bildirimleri için müşteri hizmetleri hattımızı yada destek@icgiyim18.com mail adresimizi kullanmanız gerekmektedir.

Sipariş İade

Ürün iade talebinizin (iç giyim ürünleri dışında) işleme alınabilmesi için ürünün kargodan teslim alınma tarihinden itibaren 14 gün içerisinde; kullanılmamış olarak orijinal ambalajında ve hasarsız tarafımıza ulaşmış olması gerekmektedir.

Satın aldığınız iç giyim, alt parçaları, külot, boxer, çorap, fantazi iç giyim ürünleri, vücut çorapları, ağı olan ürünler, mayo, bikini, slip ve tek parça satılan bikini altlarının değişimi veya iadesi hijyen koşulları gereği renk, beden ve model dahil olmak üzere hiçbir nedenle icgiyim18,com’daki başka bir ürün ile değişimi veya iadesi yapılamamaktadır. 

Ürünü karşı ödemeli olarak gönderebileceğiniz kargo firması; PTT KARGO'dur. (İade işlemi icgiyim18.com da talep edeceğiniz musteri numarası ile yapılabilmektedir.)

Diğer firmalarla gelen ürünlerde firmamız ödeme yapmayacak olup; ücret tarafınıza ait olacaktır.

İptal taleplerinize ilişkin kredi kartınıza yapılacak iptali, bankanıza bağlı olarak, iptal işlemleriniz icgiyim18.com tarafından gerçekleştirildikten sonraki 10 iş günü içinde kredi kartınızda görebilirsiniz.

Cayma Hakkı: Sipariş verdiğiniz her ürünle birlikte size fatura ve fatura içindekikısımda iade formu gönderilecektir. Ürünü herhangi bir sebepten dolayı iade etmek istediğiniz takdirde bu formu doldurarak ürün ve fatura ile birlikte teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde göndermeniz yeterli olacaktır. 

Cayma hakkının kullanılamayacağı durumlar:

  1. Siparişin teslim edildiği anda kargo yetkilisi ile paketi kontrol etmeniz gerekmektedir. Kargo paketinde yada ambalajında herhangi bir bozulma, yada açılma durumu varsa paketi teslim almamanız gerekmektedir. 
  2. Satın alınan ürünün teslim alınmasından sonra, kargo tarafından ürüne zarar verildiği iddiasıyla yapılan iade talepleri kabul edilmeyecektir.
  3. Cayma hakkının kullanılabilmesi için iç giyim ürünü olmaması, ürüne herhangi bir zarar gelmemesi, kirlenmemesi, lekelenmemesi, tadilat görmemiş olması, giyilmemiş olması , v.b. gerekmektedir.